O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową obsługą klientów krajowych i zagranicznych w zakresie systemów komunikacji wizualnej funkcjonujących w przestrzeniach publicznych, prywatnych i komercyjnych.

Oferujemy najbardziej skuteczne nośniki reklamy wizualne takie jak maszty flagowe, beachflagi, flagi reklamowe, flagi państwowe oraz kościelne.

Oferujemy również produkty eventowe, namioty reklamowe, namioty pneumatyczne, bramy starowe, balony reklamowe, elewacyjne systemy ekspozycyjne, pufy reklamowe i wiele innych.

Naszymi niewątpliwymi atutami jest jakość produkowanych i dostarczanych nośników i usług, terminowość i rzetelność w wykonywaniu zleceń, a także profesjonalizm i skuteczność w doborze nośników reklamy.

Zapraszamy do skorzystania z naszego ponad 20 letniego doświadczenia w branży reklamowej zdobytego we współpracy z wieloma międzynarodowymi i krajowymi kontrahentami.

Powiedz nam jakich efektów oczekujesz, a my zajmiemy się resztą – zaprojektujemy, wykonamy i dostarczymy pod wskazany adres.

Z pomysłem, solidnie i terminowo.

""
1